fbpx

Lady Gaga feston ditëlindjen, veshjet e saj më të “çmendura”

Screenshot_17-6.png

Sot është një ditë e veçantë për Lady Gaga-n. Këngëtarja mbush plot 35 vjeç dhe për të festuar po hedhim një vështrim pas veshjeve të saj mbresëlënëse ndër vite. Gaga ka tërhequr vëmendjen herë pas here me muzikën dhe personalitetin e saj të, por është sensi i saj i modës që e ka bërë të jetë në krye të mediave.

Lady Gaga ra në sy së pari për stilin e saj të veçantë kur interpretoi në Zing Ball 2008 në New York, e veshur me një fustan të bardhë origami. Nga fustani ikonik i mishit te kombinimi i saj i çmendur i pulës, këto janë veshjet më të “egra” të këngëtares.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303