31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Lady Gaga me Cooper gati sa nuk puthen, Irina Shayk krenare për bashkëshortin

spot_img

Irina Shayk duket krenare, pasi Bradley Cooper dhe Lady Gaga performojnë në Oskar

Irina Shayk është një e dashur krenare!

Modelja ruse 33-vjeçare nuk mund të dukej më krenare për burrin e saj, Bradley Cooper, pasi mori fazën e Oscarëve të 2019-ës të dielën për të performuar me “A Star Is Born” bashkë-yllin Lady Gaga.

Të dy kënduan duetin e tyre  nga filmi, “Shallow”.

Shayk u ul midis Cooper dhe Gaga në një rresht të parë në Dolby Theatre të Hollivudit. Ndërsa aktorët shkuan së bashku nga vendet e tyre në skenë, Shayk u përplas me entuziazëm.

Në mbrëmje, Shayk dhe Cooper dolën së bashku me tapetin e kuq të Oscarëve dhe ndanë një pamje të ëmbël të dashurisë .

Cooper, 44 vjeç dhe Gaga, 32 vjeç, luajnë muzikantë dhe të dashuruar në “A Star Is Born”, që shënon debutimin e tij në regjizor dhe të dy janë nominuar për Oscar për shfaqjet e tyre.

Pas shfaqjes së tyre, në skenen e madhe, të kenges “Shallow”

 

 

Përdoruesit e Twitter-it thuajse pësuan një atak në zemër, pasi dy aktorët u afruan më shumë seç duhet në fund të performancës, madje thuajse u puthën.

Gaga shfaqej për herë të parë në tapetin e kuq pas ndarjes nga i fejuari i saj Christian Carino.

Të gjithë në internet filluan të dyshonin se mes tyre ka diçka më shumë sesa thjesht miqësi. Nuk e dimë sesi është ndjerë Irina Shayk që i shikonte nga audienca, por po të ishim në vendin e saj s’do ishim shumë të lumtura.

“Bradley sapo la gruan e tij për Lady Gaga-n”

 

Irina Shayk, Bradley Cooper, Lady Gaga, Oscars 2019, GIF

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat