22.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Lady Gaga shtatzënë. Po me kë e ka fëmijën?

spot_img

Kohët e fundit janë përhapur thashtheme se Ledy Gaga është shtatzënë

dhe fansat po kerkonin emrin e babait.

Në një publikim në Tweeter ka reaguar vetë këngëtarja

Ajo ka qeshur me të madhe me lajmet e fundit, ndërsa ka hedhur poshtë gjithçka duke thënë se është në pritje të ëmbël të albumit më të ri.

“Thashethemet se jam shtatzënë? Po,  jam shtatzënë me # LG6”, u shpreh ajo duke iu referuar albumit të gjashtë mbi të cilin po punon.

Fansat e kanë përdorur situatën për të krijuar disa meme fantastike me eko shtatzënie apo batuta të tipit: “Shpresoj të të plasin ujërat!”

Gaga po rritet shumë profesionalisht pas duetit Shallow në Academy Awards me bashkëpunëtorin dhe regjisorin e filmit “A Star Is Born”, Bradley Cooper.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat