fbpx

Lajm i fundit/Arrestohet shqiptari i shumëkërkuar, dalin informacionet e para

Një shtetas shqiptar me iniciale B.M i akuzuar për disa vepra penale në shtetin grek është arrestuar në qytetin e Vlorës. Policia ka finalizuar operacionin “Bianco” dhe për 47 vjeçarin është caktuar masa me burg.

Një ndër akuzat që rëndojnë mbi shqiptarin është dhe vrasja me dashje, krahas trafikut të drogës.