fbpx

Lajm i fundit/Banesa përfshihet nga flakët, fëmija 3 vjeçar nuk mbijeton, gjendet i asfiksuar

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1.jpg

Një banesë në fshatin Sanxhak të Kurbinit është përfshirë nga flakët. Nga informacionet mësohet se ka mbetur i asfiksuar një fëmijë 3 vjeçar, i cili është gjendur pa shenja jete.

Shkak i zjarrit dyshohet të ketë qenë soba me dru e cila përdorej për ngrohjen e banesës.

Ndërkaq mësohet se zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje dhe po punohet për shuarjen e flakëve.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303