fbpx

LAJM I FUNDIT/ Durrës, një i plagosur rëndë me armë të ftohtë

lajm-i-fundit-3-3-20.jpg

Pak minuta më parë, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen numër.1 të qytetit të Durrësit. Sipas informacioneve, një person ka mbetur i plagosur me armë të ftohtë. Raportohet se gjendja e tij është e rëndë ndërsa në vendngjarje është paraqitur urgjenca për të bërë transportimin e të lënduarit në spitalin rajonal.

Policia ka rrethuar zonën dhe po bën mbikëqyrjen e provave për të shpjeguar ngjarjen e rëndë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303