fbpx

Lajm i fundit/ Jozefina Topalli ‘zbulon skuadrën’e Tiranës për zgjedhjet e 25 prillit, ja lista e kandidatëve për deputetë

joze-1.jpg

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli ka zbuluar sot kandidatët për deputetë të qarkut të Tiranës për zgjedhjet e 25 prillit.

‘Kam kënaqësi që kam në këtë listë të parë, përfaqësues nga të gjitha fushat dhe të gjitha moshat.”, tha Topalli.

LISTA

Elida Hoxha, pedagoge

Robert Çitozi, profesor

Lorenc Radovani, pedagog

Meri Krisaq Lalai, pedagoge/redaktore

Stela Jakova, menaxhim biznesi

Aben Basho, pedagog/botues

Lek Negri, pedagog

Franceska Memia

Jonuz Osmanhagaj

Polikron Polluçi, mjek

Daniela Kavaja

vijon…

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303