fbpx

Lajm i fundit/ Përplasen 2 makina, ka të plagosur rëndë, detajet e para

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë. Mësohet se një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Marinzë-Sheqishtë në Bashkinë Patos.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e përplasjes së dy mjeteve, një femër ka mbetur e aksidentuar rëndë.

Është përplasur një mjet Tip renno me një makinë tojota të Bankersit.

Ambulanca dhe policia ndodhen në vendngjarje, ndërsa nuk dihet identiteti i gruas që ka mbetur e plagosur rëndë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303