fbpx

Lajm i fundit/Tërmeti 4.5 ballë ‘shkund’ sërish Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-2.jpg

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë para pak minutash në Kukës. Mësohet se lëkundjet kanë zgjatur disa sekonda dhe banorët kanë dalë të frikësuar nga banesat e tyre.

Epiqendra ka qenë 18 km nga Kurbneshi dhe thellësia e tërmetit ka qenë 10 km.

Deri tani nuk bëhet me dije nëse ka persona të lënduar apo dëme materiale.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303