fbpx

Lajm i hidhur/ Ndërron jetë nga COVID ish-rektori i Universitetit të Elbasanit

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Një tjetër lajm i hidhur është mësuar pak më parë. Bëhet me dije se ka humbur jetën nga COVID ish rektori i Universitetit të Elbasanit, Jani Dode. Lajmin e hidhur e ka konfirmuar kryebashkiaku Gledian Llatja me anë të një postimi në rrjete sociale.

Prej dy javësh, Dode ishte i shtruar në spitalin Covid 2. Ndonëse ditët e fundit kishte shfaqur përmirësime sot në mëngjes ishte intubuar dhe ka ndërruar jetë rreth orës 11:00.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303