fbpx

Lajm i mirë! Shërohet nga koronavirusi këngëtarja e njohur kosovare

WhatsApp-Image-2020-08-08-at-10.08.52.jpeg

Këngëtarja e njohur nga Kosova Adelina Thaçi duket se ka fituar betejën me koronavirusin.

Në 8 korrik, Adelina njoftoi se kishte rezultuar pozitive por, tashmë ajo është shëruar nga koronavirusi dhe ka udhëtuar për pushime bashkë me familje në bregdetin shqiptar.

Adelina publikoi fotografitë e para nga plazhi i Sarandës, ku shihet duke marrë rreze dielli buzë detit bashkë me fëmijë.

“Jam e lirë, pushimet 2020,  qyteti i Sarandës, me familjen time”, ka shkruar këngëtarja sipër fotografive.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303