fbpx

Lajm i trishtë/ Ndahet nga jeta aktori i njohur (Emri+Foto)

ndahet.png

Një lajm tejet i hidhur për kinematografinë.

Është ndarë nga jeta aktori Enrique Rocha, të cilin e kemi parë në shumë telenovela, ndër to dhe “Rebelët”.

Rocha vdiq në moshën 81 vjeçare, për arsye që ende nuk janë bërë publike.

Përpos tek “Rebelët”, aktorin e kemi parë edhe në shumë telenovela në role negative, si: “Zemër e egër”, “Dy Gra një rruge”, “E drejta për të dashur”, “Për një puthje”, “Rrugët e dashurisë” dhe së fundmi në “Dashuri të vërteta”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303