fbpx

Lajme të hidhura në këtë familje! Brenda një jave Covid i merr jetën tre anëtarëve të familjes, djali i vetëm ishte…

tirana-infektivi-karantine-9-770x433-2.jpg

Një tragjedi ka ndodhur në një familje në Rubik. Raportohet se brenda një jave tre familjarët kanë humbur jetët si pasojë e koronavirusit.

Viktimat janë kryefamiljari Hamit Cara, bashkëshortja e tij Dushe Cara dhe djali i  tyre i vetëm, Arben Cara.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303