fbpx

Lajmi fundit/ Aksident fatal, vdes një grua, Policia jep detaje nga tragjedia

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs-6y2z7s2oapfcn5kveth2u15e6vtzsm9nte2kpdheezs.jpg

Një tjetër aksident tragjik ka ndodhur sot. Policia bën me dije se dy automjete janë përplasur në autostradën Tiranë-Durrës dhe për pasojë ka ndërruar jetë një 60-vjeçare.

Rreth orës 13:10, në autostradën Tiranë-Durrës, janë përfshirë në aksident rrugor 2 mjete me drejtues shtetasit M. K. Dhe Sh. P. Për pasojë ka ndërruar jetë pasagjerja në njërin mjet, shtetasja Sh. Ç., 60 vjeçe.

Të dy drejtuesit e mjeteve janë shoqëruar në ambientet e Policisë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303