fbpx

Lajmi fundit/ Aksident i rëndë, ka të plagosur, detajet e para

lezhe.jpg

Një aksident i rëndë është regjistruar pak më parë në aksin Lezhë-Shkodër. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Policia tashmë është në vendin e ngjarjes dhe po kryen hetimet e nevojshme për të përcaktuar shkakun e aksidentit.

Vijon …

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303