fbpx

Lajmi fundit/ Aksident i rëndë, makina del nga rruga, 2 persona kanë….detajet

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs-4.jpg

Një aksident është shënuar pak më parë, ku një makinë që po udhëtonte në drejtim të Klosit doli nga rruga në fshatin Suç.

Dy personat të cilët po udhëtonin me mjetin e aksidentuar pësuan lëndime dhe u dërguan për ndihmë mjekësore në spital.

Policia mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes ku po jeton për zbulimin e shkaqeve të vërteta të aksidentit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303