fbpx

Lajmi fundit/ Aksident i rëndë, përplasen 3 makina, ka të plagosur

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs-6y2z7s2oapfcn5kveth2u15e6vtzsm9nte2kpdheezs.jpg

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Lezhë. Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e përplasjes 3 person kanë mbetur të lënduar dhe janë nisur me urgjencë drejt spitalit.

Nuk dihet ende se çfarë e ka shkaktuar aksidentin, por si pasojë e përplasjes janë krijuar radhë mjetesh.

Policia ndodhet në vendngjarje për menaxhimin e trafikut, dhe zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303