fbpx

Lajmi fundit/ Aksident i rëndë, plagosen 4 persona, dyshohet se shkak ishte…

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-2-1.jpg

Një aksident i rëndë automobilistik ndodhi  në aksin rrugor Korçë-Pogradec.

Burime bëjnë me dije se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur katër persona.

Të plagosurit janë transportuar drejt spitalit të Korçës dhe mësohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë lagështira në rrugë për shkak të motit me shi.

Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303