fbpx

Lajmi fundit/ Aksident me pasojë vdekjen e një personi, detajet e para

lajm-i-fundit-3-3-20-4-14.jpg

Një aksident  fatal ndodhi pak më parë në Mallakastër. Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se si pasojë e daljes së mjetit nga rruga, në vendin e quajtur Drenovë, ka humbur jetën shtetasi me incialet G.Q.

Mësohet se makina ka rënë në humnerë, ndërkohë që zjarrfikësja dhe policia po punojnë për nxjerrjen e trupit të viktimës.

Si pasojë e aksidentit ka dhe një person të plagosur, i cili është dërguar me urgjencë drejt spitalit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303