fbpx

Lajmi fundit/ Aksident në tunelin Tiranë-Elbasan, përplasen dy automjete

Aksident-foto-01-KALLXOcom-1024x576-1-1.jpg

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në tunelin Tiranë –Elbasan. Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se dy automjete janë përplasur me njëra-tjerën, një mjet Pick-up dhe një kamion.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar.

Vijon….

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303