fbpx

Lajmi fundit/ Aksident para Fakultetit, makina përplas këmbësorin, dalin pamjet e rënda

lajm-i-fundit-3-3-16.jpg

Një aksident ka ndodhur para pak minutash para Fakultetit të Shkencave Matamatiko-Natyrore dhe Fakultetit Filologjik.

Dyshohet se një automjet atje ka përplasur një këmbësor.

foto 1` foto 2 foto 3 foto 4 foto 5
<
>
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303