fbpx

Lajmi fundit/ Ambasadorja Yuri Kim bën lëvizjen e rëndësishme, ja ç’ndodhi pak më parë

yuri.jpg

Një takim i rëndësishëm është mbajtur sot mes Ambasadores Amerikane, Yuri Kim dhe Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi.

Në fokus të këtij takimi do të jenë zgjedhjet e 25 prillit. Nuk ka ende një informacion më të detajuar.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303