fbpx

Lajmi fundit/ Bie nga kati i 7 i pallatit, humb jetën një person

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs.jpg

Një ngjarje tejet e rëndë ka ndodhur në Maltë pak më parë. Bëhet me dije se një shtetas shqiptar ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i 7-të i pallatit.

Lajmi është bërë i ditur nga mediat vendase, dhe sipas policisë shqiptari ishte duke punuar në momentin që ka rënë nga lartësia e pallatit.

Nga plagët e marra në trup, ai ka gjetur vdekjen e menjëhershme .

 

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303