fbpx

Lajmi fundit/ Dy të rinjtë i futen në shtëpi 80-vjeçares, i vjedhin paratë, policia jep njoftimin

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs.jpg

Policia e Tiranës ka dhënë një njoftim, ku bën me dije se dy persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur një shumë parash në banesën e një 80-vjeçareje.

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë

Gjatë natës, në rrugën “Myslim Keta”, dy persona të paidentifikuar kanë vjedhur një shumë parash në banesën e shtetases N. Ç, 80 vjeçe. Punohet për identifikimin e kapjen e autorëve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303