Lajmi fundit/ Gjendet një person i vdekur, detajet…

Një lajm shumë i rëndë ka ndodhur pak më parë.

Një person është gjetur i vdekur në Korçë.

Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit juglindor.

Policia dhe ambulanca kanë shkuar në vendin e ngjarjes. Ende nuk dihen shkaqet prej të cilave ka humbur jetën personi.

Ndërkohë as identiteti i tij nuk është bërë i ditur.