fbpx

Lajmi fundit/ Lëvizje e bujshme, zëvendësohet shefi i hetimit të krimit në Elbasan, zbulohet arsyeja

elbasan.jpg

Një lëvizje e befasishme është bërë në drejtorinë e Policisë në Elbasan.

Burimet bëjnë me dije se pas ngjarjeve të fundit në këtë qytet, shefi i hetimit, Gjon Gecaj, është transferuar në sallën operative të drejtorisë së policisë Lezhë.

Ai është zëvendësuar nga Krenar Guçe, i cili ka qenë më parë shef i sektorit anti drogë në drejtorinë e policisë Tiranë dhe se fundmi oficer në sektorin e krimeve të rënda.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303