fbpx

Lajmi fundit/ Makina përplas patrullën e Policisë, detajet e para

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Një ngjarje tejet e rëndë ka tronditur gjatë natës Durrësin. Mësohet se një aksident ka ndodhur rreth orës 02:00 në Durrës, pranë Urës së Dajlanit.

Një makinë ka goditur patrullën e policisë dhe për pasojë janë dëmtuar dy efektivë.

Bëhet e ditur se dy efektivët janë jashtë rrezikut për jetën.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303