fbpx

Lajmi fundit/ “Mbaron punë’ në Kryeministri, Ambasadorja Kim ‘zhvendoset’ me shpejtësi në zyrën e Bashës

kimi.jpg

Pas takimit që zhvilloi pak minuta më parë me Kryeministrin Edi Rama, Ambasadorja Yuri Kim është zhvendosur në selinë e Partisë Demokratike ku do të zhvillojë një takim kokë më kokë me kryedemokratin Lulzim Basha.

Nuk dihet se çfarë ka diskutuar ambasadorja me Ramën, ku i pranishëm në takim ka qenë dhe Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303