fbpx

Lajmi fundit/ Merret peng një person në Kamëz, ja ku po dyshon policia

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2.jpg

Një ngjarje shumë e rëndë është shënuar pak më parë në Kamëz.

Sipas informacioneve të para, gjatë një konflikti mes disa personash, është marrë peng një prej tyre.

Qytetarin e marrë peng e kanë futur me dhunë në makinë dy persona dhe janë larguar me urgjencë nga vendi i ngjarjes.

Burimet thonë se pengmarrja është vijim i një konflikti të nisur më herët për një makinë.

Ngjarjen e kanë parë qytetarët, të cilët kanë qenë të pranishëm në momentin e pengmarrjes.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur edhe forcat e policisë, të cilat po kryejnë kontrolle dhe kanë ngritur postoblloqe për kapjen e autorëve.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303