fbpx

Lajmi fundit/ Ndodh sërish në Shqipëri, rikthehet frika dhe paniku…

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Gjashtë ditë pas riinfektimit të një mjeku, rast i konfirmuar nga Ministria e Shëndetësisë, sot mësohet se dhe një punonjës policie në Durrës është infektuar për të dytën herë. Pozitiv ndaj testit ka rezultuar dhe gruaja e tij.

Burime thonë se i prekur në Durrës është edhe një rast i ri, por nuk dihet burimi i infeksionit.

Ndërkohë ditën e sotme në Vlorë janë konfirmuar 5 raste të reja, ndërsa në Krujë janë konfirmuar dy raste të reja, ku njëri është mësues.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303