fbpx

Lajmi fundit/ Përmbyset zetori, ndërron jetë 39 vjeçari, policia me urgjencë në vendngjarje

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në fshatin Drenie të Patosirt ku një mjet tip “Zetor” është përmbysur dhe ka mbetur i vdekur drejtuesi i tij.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:05 dhe sipas policisë viktima është një 39-vjeçar me inicialet B.T.

Informacion paraprak

Sot rreth orës 11:05, në fshatin Drenie, Patos, mjeti tip “Zetor”, me drejtues shtetasin  B.T, 39 vjeç,  banues në Fier, është përmbysur dhe për pasojë ka ngelur i vdekur drejtuesi i mjetit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.