fbpx

Lajmi fundit/ Përplasen dy automjete, detajet e para

aksident-Pogradec-770x433-1.jpeg.jpg

Një aksident ka ndodhur pak më parë në qytetin e Korçës, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Nga aksidenti fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Përplasja ka qenë e fortë, për shkak të shpejtësisë së mjetit tip “Golf”, i cili ka përfunduar në trotuar.

Dëme ka dhe në mjetin tjetër.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303