fbpx

Lajmi fundit/ Po bënte punime në ballkon, bie nga kati i tretë një person

lajm-i-fundit-3-3-47.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Durrës. Një 53-vjeçar ka rënë nga lartësia teksa ishte duke kryer punime në ballkonin e katit të tretë të një banese

Njoftimi:

Në lagjen nr. 4 në Durrës, 53-vjeçari Sh.D ka rënë nga lartësia gjatë kohës që po kryente punime në ballkonin e katit të tretë të një banese.

Aktualisht ai ndodhet në spital, por fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303