fbpx

Lajmi fundit/ Po mblidhte boronica, bie në greminë, ndërron jetë 1 person…

lajm-i-fundit-3-3-24.jpg

Një person ka ndërruar jetë fatalisht në Kosovë. Sipas njoftimit personi ishte duke mbledhur boronica kur ka rënë në greminë dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Njoftimi i plotë i policisë:

VDEKJE E DYSHIMTË /Prizren, 29.08.2021 – 15:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar gjatë mbledhjes së boronicave në mal, në rrethana të pa njohur ka rënë në një greminë dhe si pasoj ka vdekur. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303