fbpx

Lajmi fundit/ Sporti në zi, shuhet ish-trajneri i njohur (Emri+Foto)

ndahet.jpg

Një lajm i hidhur është mësuar mëngjesin e sotëm. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë në moshën 71-vjeçare Sami Rexha, ish-basketbollist dhe trajner i skuadrës së Flamurtarit për meshkuj dhe femra.

Një njeri që gjithë jetën ia kushtoi sportit, teksa për shumë vite shërbeu edhe si mësues i edukimit fizik në Vlorë.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303