fbpx

Lajmi fundit/ Të shtëna me armë në mes të qytetit, ka të vdekur

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-2-1.jpg

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Patos, ku dy persona kanë humbur jetën, dhe një tjetër është plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të zonës së Poliklinikës, ndërsa detajet janë të pakta.

Burime bëjnë me dije se në zonë janë dëgjuar të shtëna, ç’ka të bën të dyshosh se ka vrasja ka ndodhur me armë zjarri.

Policia ndodhet në vendngjarje, por nuk ka ende një informacion zyrtar.

Vijon…

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303