21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Lajmi fundit/ Të shtëna me armë zjarri, vdes 52-vjeçarja

spot_img

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Lezhë,ku një 52-vjeçare është qëlluar me armë zjarri dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Njoftimi:

Më datë 06.05.2021, rreth orës 10:40, në fshatin Ishull- Lezhë, në banesën e saj dyshohet së është vetëvrarë me armë gjahu shtetasja D.M.,52 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat