fbpx

Lajmi fundit/ Tërmet në Shqipëri, ja epiqendra dhe magnituda

termeti.png

Nuk ndalen dridhjet e tokës.

Një tërmet ka ndodhur pak minuta më parë në vendin tonë.

Lëkundja ka qenë me magnitudë 3.5 të shkallës rihter dhe me magnitudë në detin Adriatik.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303