fbpx

Lajmi fundit/ Vdes një person në Velipojë, ishte duke u larë në det kur…detajet e para

Një ngjarje tragjike ndodhi pak më parë në plazhin e Velipojës, ku një person është mbytur.

Ngjarja e rëndë është regjistruar këtë mëngjes dhe viktimë është Martin Gjini 76 vjeç nga Gjakova, pushues në Velipojë. Ai ka pësuar infarkt teksa ishte brenda në det. Vijon…