fbpx

Lajmi fundit/ Vetëvritet 40-vjeçarja në ndërtesën e braktisur në Shkozë, detajet e ngjarjes tragjike

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs.jpg

Policia e Tiranës ka dhënë pak më parë njoftimin se një 40-vjeçare është gjetur e vetëvarur në një ndërtesë të braktisur në Shkozë.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.02.2021, në një ndërtesë të braktisur në Shkozë,  është gjetur e vetëvarur shtetësja Sh.B., rreth 40 vjeçe.

Nga kqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303