fbpx

Lajmi fundit/ Vetëvritet një person, detajet e rënda…

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Durrës. Mësohet se një 59-vjeçar me iniciale E.R., është vetëvrarë.

 “Rreth orës 13:00, në lagjen nr.4, Durrës, në katin e 3-të, të një pallati, në banesën e tij, dyshohet se është vetëvrarë shtetasi E.R., 59 vjeç, i cili jetonte i vetëm. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e ngjarjes”, njoftoi policia.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303