fbpx

Lajmi tragjik/ Hidhet nga 15 katëshi, ndërron jetë në vend 35 vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë.

Mësohet se një 34-vjeçare se është hedhur nga ‘Hotel Tirana’ dhe ka ndërruar jetë.

Sakaq, bëhet me dije se 34 vjeçarja G.V ka qenë në kushte të rënda psikologjike.

Akoma nuk dihen arsyet që çuan viktimën gjatë kryerjes së këtij akti.

Ndërkohë policia po heton për të zbardhur ngajrjen e plotë.