fbpx

‘Lali Eri na provokon’, kapsolla në protestë, del fotoja ku lëndohet qytetari

Një qytetar është lënduar nga hedhja e kapsollës në turmën e mbledhur para Teatrit të shembur.

Ai është transportuar nga disa persona të tjerë i mbuluar me xhup drejt autoambulancës. Artistët kanë mohuar që të jenë hedhur kapsollat prej tyre dhe akuzojnë për këtë, kryetarin e Bashkisë Erion Veliaj.