fbpx

Larg dritave të ekranit, Luana Vjollca i shtang të gjithë me veprimin e fundit

luana.jpg

Larg famës dhe “bukurisë perfekte” të ekranit, kështu është shfaqur  moderatorja e njohur Luana Vjollca në projektin e saj më të ri, i cili këtë herë nuk është në televizion.

“Thuaje” erdhi ditën e djeshme për publikun shqiptar përmes youtube.

E ulur në një karrige, pa shumë grim dhe “xixa” ajo ka rrëfyer histori nga jeta e saj, momente nga jeta e saj dhe pika në rrugëtimin e saj që e bën Luanën që është sot.

Episodi i parë “Njerëzit” është publikuar ditën e djeshme.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303