fbpx

Largimi i 21 kandidatëve nga ‘Bindja’, reagon Astrit Patozi

bindja.jpg

Gjatë ditës së sotme, plot 21 kandidatë për Këshillin Bashkiak të Fierit nga partia ‘Bindja Demokratike’ dhanë dorëheqjen për kandidimin në zgjedhjet lokale të 30 qershorit.

Ndërkohë, koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar në lidhje me këtë ngjarje, si dhe largimin e dy kandidatëve për kryetarë bashkie.

Me anë të një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, Patozi shkruan: “Kjo është betejë dhe ata që kanë këllqe qëndrojnë, të tjerët largohen”./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303