fbpx

Lë pas Arbana Osmanin dhe Alketa Vejsiun, Bora Zemani arrin një sukses të madh (FOTO)

Screenshot_1-8.jpg

Moderatorja Bora Zemani ka qenë një prej emrave më të lakuar dhe të komentuar të vitit 2021.Pas tradhëtisë që i bëri Donaldi me Trixën brenda BBV, fansat e kanë mbështetur shumë.Që nga ai moment Bora është shndërruar në personazhin më të përfolur nga shqiptarët.Bora ka arritur edhe një sukses të madh sa i përket rrjeteve sociale.Ajo arriti 1 milionë ndjekës në instagram, kështu duke lënë pas Arbana Osmanin e cila po ashtu pëlqehet shumë nga publiku.Kujtojmë se Luana Vjollca është e vetmja moderatore shqiptare e cila numëron 2 milionë ndjekës dhe pas saj radhiten Alketa Vejsiu e tani edhe Bora.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303