fbpx

Ledina Çelos i del gjoksi dhe rrëshqet në skenë

Screenshot_36-4.jpg

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Xing me Ermalin’ e ftuar ka qenë këngëtarja shqiptare Ledina Çelo

Ajo ka folur për jetën e saj larg Shqipërisë si artiste dhe si një nënë e dy fëmijëve.

Ne puntaten e djeshme nuk ka munguar performanca e saj

Ajo mbante të veshur një kostum me pantallona serioze dhe një xhaketë të cilën e kishte veshur pa reçipeta ku në disa raste i dukej lehtësh gjoksi, dhe një palë këpuce me shumë takë ngjyrë te zezë

Ajo ka kënduar këngën ‘I feel good’ por në momentet e fundit asaj i ka rrëshqitur këmba dhe për pak sa nuk është rrëzuar, ka qenë Ermali ai që i është afruar për ta ndihmuar për më shumë shikoni videon më poshtë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303