fbpx

Ledri dhe Capital T paskan refuzuar të bashkëpunojnë me Fifin për këtë arsye

FIFI-DHE-.jpg

E ftuar në “NIN”, Fifi ka treguar  se të dy, veç e veç, i ka ftuar në bashkëpunime pak kohë më parë dhe të dy e kanë refuzuar duke u justifikuar me faktin se po lançojnë albumet përkatës.

E pyetur nëse ka refuzuar ndonjë bashkëpunim Fifi jo dhe se në fakt atë e kanë refuzuar.

Ledri dhe Capital T më kanë refuzuar. Këto kohët e fundit. Nëse do kthehen për një bashkëpunim varet se me çfarë oferte do vijnë.”- tha ajo.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303