28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Ledri dhe Tayna publikojnë videoklipin e ri

spot_img

Tayna dhe Ledri na kishin paralajmëruar se do kishte një bashkëpunim mes tyre dhe më në fund kënga u prezantua sot.

Dy reperët e talentuar kanë sjellë bashkëpunimin e tyre më të fundit me titullin ‘A je’, një këngë ritmike dhe shumë interesante.

Siç mund të shihet edhe nga video, dy këngëtarët kanë eksperimentuar me look-un e tyre. Sidomos Tayna, e cila ka ndryshuar ngjyrën dhe modelin e flokëve.

Kjo këngë padyshim që do kthehet në hit dhe do luhet në shumë club-e të Tiranës.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat