29.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ledri Vula dhe Gashi publikojnë “That’s Mine”

spot_img

Gashi një prej reperave më të dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, ai po korr një sukses të jashtëzakonshëm në SH.B.A.

Pas publikimit të këngës së tij më të fundit “My Year” duket se reperi nuk ndalet, ai ka sjellë një bashkëpunim me Ledri Vulën, këngëtarin e famshëm shqiptar.

“That’s Mine” titullohet kënga më e re e dyshes.

Klipi i saj është realizuar në vende të ndryshme në Kosovë si dhe përtej oqeanit Atlantik./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat